Google Reklam Ajansı

791 0

Google reklam ajansına ve neler yaptığına değinmenden önce, dijitalleşme ve dijital pazarlama, Google kimliği, Google Ads, Google reklamlarının avantajları, Google reklam maliyeti gibi önemli başlıkları inceleyerek Google gibi dünyanın en iyi markasının bir şubesi olmanın önemini daha iyi belirtmiş olacağız.

Dijitalleşme Ve Dijital Pazarlamanın Önemi

İletişim teknolojiler her geçen gün hızla değişmekte ve hayatımızı kolaylaştırmaktadır. İletişim teknolojilerinden internet olgusu tüm insanlığın yaşam tarzını hızla etkilemiş ve değiştirmeye başlatmıştır. İnternet teknolojisi iş yaşamından sosyal yaşama kadar her kavramı farklılaştırmaya başlamıştır. Sosyal medya buna en iyi örneklerdendir. Geriye dönüp baktfığımızda etkisinin büyüklüğü kolayca kavranmaktadır.

Sosyal yaşamımızdan iş hayatımıza kadar hemen hemen birçok olgu bilgi işlem ve internet teknolojisiyle birlikte zamanla dijital bir özellik kazanmıştır.

Bir iletişim türü olan pazarlama da yapısı itibariyle yeniliklere çabucak senkronize olarak dijital boyut kazanmıştır.  Bugün tüm şirketler pazarlama faaliyetlerine dünyanın hızına ve dengesine ayak uydurmak için mecburi olarak dijital yönde ağırlık vermektedir. Çünkü dijitalleşmeyle birlikte pazarlama en belirgin olarak iki önemli özellik kazandı: Hedef kitlenin hiç olmadığı kadar net analiz edilmesi ve hiç olmadığı kadar hızlı ulaşılabilir olması.

Google hakkında

İnternet teknolojisinin ana başlığı olan arama motorlarının kalitesi, kullanıcıların ulaşmak istediği bilgiye hız, kaliteli içerik ve sayısı, (aranan konu hakkındaki çıkan tüm sonuçlar) en uygun sonuçlar vermek gibi parametrelerle ölçülür. 1998’den beri sunduğu hizmetle Google dünyanın en çok kullanılan arama motoru olmaktadır.

Firmajans Blog Yazılarını Takip Etmek İster Misiniz? Ücretsiz Abone Olmak İçin Tıklayın.

Google Ads

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru ve dünyanın en iyi markası unvanına sahip Google’ın, pazarlama dünyasına sunduğu büyük bir fırsat olan Google Ads, sahip olduğu dünyanın en büyük arama motoru platformu özelliği ve yenilikçi anlayışla dijital pazarlamaya en önemli kazancı sunmaktadır.

Google Reklamlarının Avantajları

Bugün hangi sektör olursa olsun marka kimliğinin varlığı ve firmasının koyduğu hedefe ulaşması için dijital ortamda kendini göstermesi gerekmektedir. Hatta bazı firmalar ise artık sadece dijital ortamda kendini var etmektedir.

Google dünyanın en iyi dijital pazarlama platformu olan Google Ads sayesinde firmalara büyük artılar katmaktadır. Bu artılardan en önemlileri şu şekildedir:

  • En çok kullanılan arama motoru olması sayesinde en büyük hedef kitleyi sunmaktadır.
  • Yenilikçi anlayış ve bulundurmuş olduğu veriler sayesinde en iyi analizleri ve raporlamaları ortaya çıkarmaktadır.
  • Google reklam verene, reklamlarının yayın akışını kendi kontrollerine bırakarak özgürce hitap etmeyi sunmaktadır.

Google Reklam Maliyetleri

Google dünyanın en iyi ve en çok kullanılan arama motoru olarak reklam vermek isteyenlere çok önemli maddi kolaylık sağlar. Tıklama başı maliyet alan Google Ads, her firmaya kendi bütçesini kendisi belirleme imkanı sunar.

Google Partner Reklam Ajansı

Google bugün dünyanın en çok kullanılan dijital platformudur. Bu başarının sırrı ise daima yenilikçi olması ve disiplinli çalışmasıdır. Google sadece bir arama motoru olmasının çok ötesinde iş dünyası ve sosyal dünyanın en iyi dostu olmaktadır. En doğru bilgiye en hızlı şekilde ulaşmayı sağlayan Google, reklam pazarlama dünyası içinde yaptığı çalışmalar ve geliştirdiği yöntemlerle de bu alanın yani dijital pazarlamanın öncüsü konumundadır.

Google’ın reklam pazarlama platformu olan Google Ads başta olmak üzere tüm disiplinlerine hakim ve bu kurumun bir parçası olan Google Partner Reklam Ajansı Firmajans olarak, dijital pazarlama dünyasında firmanızın varlığını devam ettirmek, şirket karlılığını artırmak ve sizlere büyük bir pazar yaratmak için en uygun stratejileri uzman kadromuzla gerçekleştirmekteyiz.

Pazarlama ve marka çalışmalarında her anlamda kazanmak için Google Partner Dijital Reklam Ajansı olarak daima hizmetinizdeyiz.

5

Google Reklam

Google reklam ajansına ve neler yaptığına değinmenden önce, dijitalleşme ve dijital pazarlama, Google kimliği, Google Ads, Google reklamlarının avantajları, Google reklam maliyeti gibi önemli başlıkları inceleyerek Google gibi dünyanın en iyi markasının bir şubesi olmanın önemini daha iyi belirtmiş olacağız.

Gönderiliyor
Ziyaretçi Oyları
5 (1 Oy)

    Yorum Gönder