SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Danışmanlığı

SEO, İngilizce Search Engine Optimization olarak bilinin dilimize de Arama Motoru Optimizasyonu olarak yerleşen bir kavramdır. Google ve diğer arama motorlarında ilgili anahtar kelimelerde bir web sitesini ilk sıralarda çıkartma çalışmalarına kısaca SEO denmektedir. Ülkemizde %95 kullanımın oranı ile ilk sırada yer alan arama motoru Google olduğundan dolayı da Google SEO olarak da adlandırılmaktadır.

SEO Nedir?
SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) site içi ve site dışı çalışmalar olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu çalışmaların temel amacı ilgili anahtar kelimelerde web sitesini ilk sıralarda çıkartıp web sitesine trafik çekmektir.
Neler Yaparız?
İşletmenizi tam olarak tanıyıp amacınıza uygun anahtar kelime stratejileri ile web sitenizi optimize ediyor, anahtar kelimelerinizde rakiplerinizi araştırıp site dışı çalışmalar ile web sitenize trafik çekiyoruz.
Hedeflerimiz
Müşterilerimizin hedeflerine ulaşması için sektörü ve rakipleri titizlikle analiz eder, maksimum derecede trafik çekebilmeleri için tanıtım ve reklam çalışmaları yaparız.

SEO Danışmanlığı

SEO danışmanlığı arama motorlarında ilgili anahtar kelimelerde üst sıralara çıkarma stratejilerinin çeşitli teknikler kullanarak çalışmanın başından sonuna kadar takip edilmesidir.

Son yıllarda arama motorlarının geliştirdiği algoritmalar sayesinde uygulanan SEO tekniklerinin olabildiğince doğal yöntemler ile uygulanılmasına neden olmuştur. Kısa vadeli stratejiler ile bazı başarılar elde edilse bile uzun vadede olumsuz sonuçlar elde edilmektedir. Bu nedenle Kurumsal SEO Hizmeti ile yapılacak olan çalışmaların uzun vadeli bir sürece yayılarak planlı ve programlı bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Siz de ilk doğru adımı atarak deneyimlerimizle tanışın!

Partners Ajans ile Çalışmanın Avantajları
Uzmanlıklarımız:
  • Arama Ağı Reklamları
  • Mobil Uygulama Reklamları
  • Görüntülü Reklamlar
  • Alışveriş Reklamları
Anahtar Kelime Analizi

Sektörünüzde en çok aranan anahtar kelimeleri tespit ederek, ilgili anahtar kelimelerde web sitenizi arama motorlarında ilk sıralara yükseltiyoruz.

Web Site Analizi

Web sitenizi analiz ederek web sitenizde bulunan hataları tespit edip optimize ederek kalite puanını yükseltiyoruz.

Rakip Analizi

İlgili anahtar kelimelerde rakiplerinizi analiz edip, rakiplerinizi geçebilmeniz için SEO stratejisi belirliyoruz.

Haftalık ve Aylık Raporlama

Yapılan SEO çalışmaları ile ilgili haftalık ve aylık raporlama yaparak yapılan çalışmaların sonuçlarını sizinle paylaşıyoruz.

seo analiz

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

SMS Hizmeti

SMS sistemimiz sayesinde birçok işlem sonrası tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu sayede hizmetinizi oturduğunuz yerden rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Haftalık Raporlama

SEO uzmanlarımız web sitenize ait verileri analiz ederek haftalık olarak raporlar. Basit ve anlaşılır bir şekilde sunulan raporları kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

7 Gün Destek

7 gün her zaman teknik destek alın. Mesai saatlerinde telefon mesai dışı ticket sistemimiz ile yaşadığınız teknik problemlere anında çözüm bulun.

Birebir Toplantı

SEO çalışmalarıie ilgili uzman temsilciniz ile birebir toplantı yaparak detaylı bilgi alma fırsatı yakalayın. Karşılıklı görüşmelerde daha verimli sonuçlar elde edin.

Özel Müşteri Temsilcisi

Hizmetiniz hakkında bilgi almak istediğinizde herkese derdinizi anlatmayın. Size özel atanan SEO temsilcinize ulaşarak kendinizi tanıtmanız yeterli.

neden bizi tercih etmelisiniz

Referanslarımız

turkcell superonline
ariş
demirdokum
bimsoft
herbalife
reklamstore
paktuz
zksoftware
zkteco
eğitim store
11870
sultangazi belediyesi

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

    captcha