SEO – Arama Motoru Optimizasyonu

/SEO – Arama Motoru Optimizasyonu
SEO – Arama Motoru Optimizasyonu 2018-11-05T17:24:14+00:00

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Danışmanlığı

SEO, İngilizce Search Engine Optimization olarak bilinin dilimize de Arama Motoru Optimizasyonu olarak yerleşen bir kavramdır. Google ve diğer arama motorlarında ilgili anahtar kelimelerde bir web sitesini ilk sıralarda çıkartma çalışmalarına kısaca SEO denmektedir. Ülkemizde %95 kullanımın oranı ile ilk sırada yer alan arama motoru Google olduğundan dolayı da Google SEO olarak da adlandırılmaktadır.

Site İçi SEO

Site dışı SEO çalışmalarına başlamadan önce mevcut web sitesinin site içi optimizasyonu gerçekleştirilmelidir. Site İçi SEO çalışmasının detayında anahtar kelime yoğunluğu, meta ve H etiketlerinin optimizasyonu, sayfa açılış hızı optimizasyonu, görsellerin optimizasyonu, URL yapısının düzeltilmesi, mobil uyumluluk hatalarının düzeltilmesi, HTML ve CSS hatalarının düzeltilmesi, içerik kalitesinin arttırılması, içerik özgünlüğünün kontrol edilmesi gibi konular yer almaktadır.

Site Dışı SEO

Site içi SEO çalışmaları tamamlandıktan sonra Site Dışı SEO çalışmalarına geçilmektedir. Bu çalışmalardaki temel amaç markanın, ürünün yada hizmetin çeşitli platformlarda tanıtılması ve web sitesine ziyaretçi çekilmesidir. Forum ve bloglarda paylaşım ve yorumların yapılması, haber siteleride tanıtım yapılması, firma rehberlerine firma kayıtlarının yapılması, Google Ads reklamları ve sosyal medya reklamları ile tanıtım yapılması, tanıtım yazılarının yayınlanması yapılan çalışmalar arasındadır.

site dışı seo
site dışı seo

Partners Ajans ile Çalışmanın Avantajları

Uzmanlarımız, Google üzerinde başarılı kampanyalar yürüterek başarılı sonuçlar elde etmiştir.
Sizde ilk doğru adımı atarak deneyimlerimizle tanışın!

HEMEN TEKLİF AL
seo danışmanlığı

SEO Danışmanlığı

SEO danışmanlığı arama motorlarında ilgili anahtar kelimelerde üst sıralara çıkarma stratejilerinin çeşitli teknikler kullanarak çalışmanın başından sonuna kadar takip edilmesidir.

Son yıllarda arama motorlarının geliştirdiği algoritmalar sayesinde uygulanan SEO tekniklerinin olabildiğince doğal yöntemler ile uygulanılmasına neden olmuştur. Kısa vadeli stratejiler ile bazı başarılar elde edilse bile uzun vadede olumsuz sonuçlar elde edilmektedir. Bu nedenle Kurumsal SEO Hizmeti ile yapılacak olan çalışmaların uzun vadeli bir sürece yayılarak planlı ve programlı bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

SMS sistemimiz sayesinde birçok işlem sonrası tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu sayede hizmetinizi oturduğunuz yerden rahatlıkla takip edebilirsiniz.

SEO uzmanlarımız web sitenize ait verileri analiz ederek haftalık olarak raporlar. Basit ve anlaşılır bir şekilde sunulan raporları kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

7 gün her zaman teknik destek alın. Mesai saatlerinde telefon mesai dışı ticket sistemimiz ile yaşadığınız teknik problemlere anında çözüm bulun.

SEO çalışmalarıie ilgili uzman temsilciniz ile birebir toplantı yaparak detaylı bilgi alma fırsatı yakalayın. Karşılıklı görüşmelerde daha verimli sonuçlar elde edin.

Hizmetiniz hakkında bilgi almak istediğinizde herkese derdinizi anlatmayın. Size özel atanan SEO temsilcinize ulaşarak kendinizi tanıtmanız yeterli.

seo hizmeti
HEMEN TEKLİF AL

Hemen 100+ Mutlu Müşterilerimiz Arasına Katılmak için Yerinizi Ayırın!

Formu doldurun, müşteri temsilcimiz aynı gün tarafınıza dönüş sağlasın.

Google AdWords Haberleri

Blog Web Sitesi Tasarımı

Bloglar, bireysel deneyimlerin internette bulunan diğer insanlarla paylaşılabilmesi üzerine kurulurlar. Her kategoride blog sitesi kurabilmek mümkündür. Bilgi paylaşımlarının aktif olarak yapıldığı internet adresleri oldukları gibi aynı zamanda blog [...]

Biz Sizi Arayalım

Bize Ulaşın

Adres: Merkez Mah. Engin Sok. No:5 Digital Plaza Avcılar – İstanbul

Telefon: 0212 222 20 29

Eposta: info@firmajans.com.tr

HEMEN REKLAM VER