Sosyal Medya Yönetimi

Tüm sosyal medya kanallarını yönetmek ve başarılı olmalarını sağlamak kolay gibi gözükür ancak hiç kolay değildir. Özellikle kurumsal hesaplar için sosyal medya yönetimi ekstra olarak önem arz etmektedir.

Sosyal medya platformlarında kişiler ve işletmeler haberlerini yaratıcı, yüksek kaliteli bir ortamda, etkileşim oranı yüksek bir hedef kitleyle paylaşabiliyor.

Sosyal Medya Yönetimi Kapsamına Giren Konular

Dijital dünyada yalnızca ziyaretçi sayılarınızı ve yoğunluğunuzu baz alarak hareket etmiyoruz. Bizler için ziyaretçilerin yoğunluğu kadar çalışmalarınıza ne derece önem verdikleri ve ne şekilde yaklaştıkları da önemlidir. Ziyaretçilerinizin sayısını ve sizlere sağladığı katkıyı dengeleyerek bir uyum yaratıyoruz.

Sosyal medya denildiğinde aklınıza gelen tüm platformlar sosyal medya yönetimi kapsamına girmektedir. Instagram, Facebook, Twitter, YouTube başta olmak üzere tüm platformların yönetimi ile ilgili olarak hizmet vermekteyiz. Bu hesaplara ilişkin olarak yapılacak tüm paylaşımların kontrolü, hangi sıklıkla neler paylaşılması gerektiği, hangi konulardan bahsedilip nelerin ön plana çıkarılacağı ve gelen yorumlara nasıl cevap verileceğine kadar her şeyi bu konuda profesyonel olarak operasyonel bir çalışma yapıyoruz.

Size ve kurumsal kimliğinize en uygun biçimde yönetilecek olan hesabınız da planlamalarımızı dikkatli bir şekilde yapmaktayız. Her şeyin doğru kurgulanması ve insanların sizi en iyi şekilde anlaması için kurumsal veya bireysel hesabınızın son derece doğru bir biçimde yöneteceğimize emin olabilirsiniz.

Sosyal Medya Pazarlama Hizmetleri kapsamında Neler Yapıyoruz?

  • Sosyal Medya Uzmanlığımızla mesajlarınızı en etkili ve hızlı biçimde tasarlıyor, web’in tüm imkânlarıyla dijital medyada bulunabilirliğinizi arttırıyoruz.
  • Sosyal Medyada etkinliğinizi ve dolayısıyla müşterilerinizle etkileşiminizi arttırıyor, onları sizin için kalıcı müşteriler olması yolunda teşvik ediyoruz
  • İçeriklerinizi belirlediğimiz dil ve üslupla yayınlıyor, bunları müşterilerinizle birebir diyalog ve iletişime çeviriyoruz.
  • Gözle görülebilir sonuçlar elde edebilmek için, raporlama yazılımlar geliştiriyor, kullanıyoruz.
sosyal medya yonetimi

Özetle; Tecrübeli ekibimiz ile sosyal medya sayfalarının yönetimini üstlenir ve hedef kitlelere sosyal medyada ulaşırız. Sektörünüzle ilgili özgün ve ilgi çekici içerikler oluşturarak bu içerikleri paylaşır, gelen etkileşim ve mesajları doğru şekilde yönetip, erişim ve etkileşimleri müşteriye çeviririz.

Referanslarımız

turkcell superonline
ariş
demirdokum
bimsoft
herbalife
reklamstore
paktuz
zksoftware
zkteco
eğitim store
11870
sultangazi belediyesi

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

    captcha