Google Reklamları Maliyetleri

4641 0

Günümüzde artık her şey dijital. Bir adres sorarken, bir mekan ararken, bir ev satın alırken, tatil rezervasyonu yaparken bize tek bir rehber yeterli oluyor: İnternet. İnternet deyince aklınıza ne geliyor diye sorsak birçok insan şüphesiz Google diyecektir. Çünkü her internet kullanıcısı gün içerisinde en az bir kez Google arama motoru platformunu kullanıyor. Bazılarımız ise sadece gerekli olduğunu düşündüğümüz bir iki anda ziyaret etmiyoruz, neredeyse tüm işimizi bu arama motoru üzerinden yapıyoruz. Bugün dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google yenilikçi ve kaliteli çalışmalarıyla daha çok yıllar bir numara olarak kalmaya devam edecektir.

Google sadece bir arama motoru değildir. Bugün birçok teknolojik gelişmelerin en büyük yardımcılarından veya teknoloji üreticilerindendir. Her daim geleceğe yön vermeye kararlı olana Google kaliteli hizmetini reklam pazarlama dünyasında da vermektedir. Google Adwords paneli üzerinden reklam pazarlama hizmeti de veren Google milyarlarca kullanıcısına kendilerine en doğru hizmet ve ürünün adresini verirken reklam pazarlama dünyasının da gerek kullanıcı sayısı gerekse kalitesiyle bir numaralı dijital pazarlama paneli olmuştur.

Bugün dünyanın en büyük dijital pazarlama paneli Google Adwords, milyarlarca kitlenin kişisel ve en detaylı analizini reklam verenlere ulaştırmaktadır. Bu analiz reklam dünyasının almış büyük hizmettir.

Google reklamı vermek çıkan binlerce sonuç arasında sizleri en üst sıralarda göstermektedir. Üstelik bütçenize göre bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Bugün hiç biri reklam veren bu kadar büyük bir kitleyi kaybedecek bir lükste değildir. Bu lüks değildir, artık günümüz dijital dünyasında bir numaralı ihtiyaçtır. Çünkü dünya artık internetsiz bir gün geçirmiyor. Bütçenize göre reklam verme hizmeti sunan Google reklam maliyetleri şu başlıklarla daha iyi açıklanır:

Firmajans Blog Yazılarını Takip Etmek İster Misiniz? Ücretsiz Abone Olmak İçin Tıklayın.
  • Google reklam maliyetleri ziyaretçi sayısı baz alınarak belirlenir. Yani tıklama yoksa hiçbir reklam verenden ücret alınmaz.
  • Tıkla başı maliyeti reklam verenlerin kontrolü dahilinde yapılmaktadır.
  • Google Adwords üzerinden reklam vermek için istediğiniz limitten başlayabilirsiniz.

Google onlarca dijital pazarlama yöntem ve türüyle sizlere bütçenize göre reklam verme fırsatı sunmaktadır. Tek yapmanız gereken Google Partner reklam ajansı ile iletişime geçmektir.

5

Google Reklamları

Günümüzde artık her şey dijital. Bir adres sorarken, bir mekan ararken, bir ev satın alırken, tatil rezervasyonu yaparken bize tek bir rehber yeterli oluyor: İnternet. İnternet deyince aklınıza ne geliyor diye sorsak birçok insan şüphesiz Google diyecektir.

Gönderiliyor
Ziyaretçi Oyları
5 (1 Oy)

    Yorum Gönder