Google AdWords Reklamları

Bir reklam platformu hayal edin. Sadece ziyaretçi aldığınız zaman maliyet harcayan, mesai saatlerinize göre reklamlarınızı yayında tutabilen, ülke veya şehir gibi lokasyon hedeflemesi kurabilen, hatta ve hatta cinsiyet ayrımı yapabilen..

Fields marked with an * are required

Arama Ağı Reklamcılığı

Google aramalarında anahtar kelimeniz tetiklendiği zaman diğer organik arama sonuçları ile birlikte adwords reklamlarınız gösterime girer. Sadece tıklama aldığınız zaman ücret ödersiniz. Reklamlarınızın gösterimi tamamen ücretsizdir.

Alışveriş (Google Merchant)

Google arama motorunda bir ürün ararken karşımıza ürünün görsel ve fiyat bilgisini veren reklamlar çıkar. Bu şekilde yayında olan ve tık başı maliyet olarak faturalandırılan reklam modelleri Alışveriş Reklamlarıdır.

Görüntülü Reklam Ağı

Bazı web siteleri ticari amaç güderek Google reklamlarını kendi sitelerinde gösterir. Bu siteler Google Arama Ağı başlığında toplanır. Reklam verenker, Google Arama Ağı'na katılan tüm web sitelerine uygun şartlarda görsel reklam verebilirler.

Video Reklamlar

Dünyanın en çok video izlenen platformu Youtube üzerinde birbirinden farklı reklam modellerinde reklam verebilir, gerek markanızı gerek potansiyel müşteri sayınızı arttırabilirsiniz.

Partners Ajansı ile Çalışmanın Avantajları

Uzmanlarımız, Google'nin gerçekleştirdiği uzmanlık sınavlarını başarıyla tamamlayarak deneyimlerini belgelendirmiştir.

Sizde ilk doğru adımı atarak deneyimlerimizle tanışın!

AdWords Nedir?

Google AdWords Reklamları genel olarak Arama Ağı Reklamcılığı, Görüntülü Reklam Ağı, Alışveriş Reklamlar (Google Merchant) ve Video (Youtube) Reklam modellerinden oluşan reklam ağı platformudur.

Neler Yaparız ?

İşletmenizi tam olarak tanıyıp amacınıza uygun reklamlar stratejileri ile kampanyalarınızı hazırlıyor, özel ihtiyaçlarınıza göre piyasa durumunu araştırıp sektör gereksinimlerini inceliyor ve bu şekilde işleme koyuyoruz.

Hedeflerimiz

Müşterilerimizin hedeflerine ulaşması için Yatırım Getirilerini (YT) titizlikle analiz eder maximum derecede kazanç ve kar elde edebilmeleri için Edinme Başı Maliyet (EBM) oranlarının kontrolünü eksiksiz sağlarız.

Günlük bazda hesapların takipleri adwords uzmanları tarafından sık sık monitör edilerek hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırılmaz.

Google AdWords Reklamları

Google Adwords, ürün veya hizmetlerinizin daha çok kullanıcı tarafından tanınmasını sağlayan reklam sistemidir. AdWords, Google’da yeni hedef kitleleri hedeflemenize yardımcı olur. İstediğiniz sonuçları alana kadar reklamlarınızı özelleştirebilir, düzenleyebilir ve bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Çeşitli reklam biçimleri görüntüleyebilir, hatta reklamlarınızda belirli dilleri ve coğrafi konumları hedefleyebilirsiniz.

Üstünlükleri Nelerdir ?

Adwords reklamlarını diğer mecralardan ayıran en üstün özellikler şunlardır;
* Tam sattığınız ürünleri arayan müşterilere ulaştırır.
* Sadece reklamınıza ilgi duyan ve sitenizi ziyaret edenlere ücret ödersiniz.
* Küçük reklam bütçeleri ile de reklam verebilirsiniz.
* Reklamınızın verimini detaylı olarak ölçümleyebilirsiniz.

Reklam Maliyeti Nasıl Hesaplanır ?

Google AdWords günümüzde binlerce şirket tarafından maliyet verimliliği yüksek bir şekilde yeni müşteriler kazanmak için kullanılmaktadır. AdWords anahtar sözcükleri belirli bir ürün veya hizmet hakkında bilgi arayan web kullanıcılarını doğru bir şekilde hedefler ve tam da bu kullanıcıların istediği reklamları gösterir. Anılan program, tıklama başı maliyet (TBM) üzerinden fiyatlandırma esasına dayandığı için, reklam verenler sadece bir reklam tıklandığı zaman ödeme yaparlar, gösterim başı ödenen hiçbir şey yoktur. Reklam verenler çok geniş bir dağıtım ağından yararlanabilmekte ve işlerine uygun destek ve maliyet düzeyini seçebilmektedirler.

Ölçülebilir Değer

Minimum harcama şartı veya süre taahhüdü söz konusu değildir.
Üstelik, tıklama başı maliyet seçeneğiyle, yalnızca reklamlarınıza tıklanırsa sizden ücret alınır. Bu, bütçenizin her kuruşunun yeni potansiyel müşteriler kazanmak için harcandığı anlamına gelir.

Müşterilerimizin Google AdWords hesaplarını yönetirken biraz yıprandık ama hiçbir zaman pes etmedik. Neleri mi eskittik ?

65

Top A4 Kağıt

15

Paket Şekerleme

274

Eğitici Video

16

Adet Bilgisayar

15

Oyun Turnuvası

287

Çay / Kahve

Ekibimizle tanışmaya ne dersiniz?

Telefonlarda görüştüğünüz, desteklerinize cevap aldığınız, arka planda işlerinizi yürüten ekibin kim olduğunu bilmek istemez misiniz ?

İlk Sayfada ki Yerinizi Hemen Alın

Aşağıda ki bilgiler eksiksiz doldurun, müşteri temsilcimiz kısa sürede içerisinde dönüş yapacaktır.

Bugün iletişime geçin ve hemen yeni müşterilere açılın.

Müşteri Yorumları

Tüm Yorumlar
Fields marked with an * are required

Teklif gönderirken açıklamalar satırına anahtar kelimelerinizi eklediğinizden emin olunuz.