Google Adwords Reklamları

Google Adwords Danışmanlığı

Arama Ağı Reklamları

Google aramalarında anahtar kelimeniz tetiklendiği zaman diğer organik arama sonuçları ile birlikte adwords reklamlarınız gösterime girer. Sadece tıklama aldığınız zaman ücret ödersiniz. Reklamlarınızın gösterimi tamamen ücretsizdir.

Alışveriş Reklamları (Google Merchant)

Google arama motorunda bir ürün ararken karşımıza ürünün görsel ve fiyat bilgisini veren reklamlar çıkar. Bu şekilde yayında olan ve tık başı maliyet olarak faturalandırılan reklam modelleri Alışveriş Reklamlarıdır.

Mobil Uygulama Reklamları

Mobil Uygulama reklamları ile uygulamanıza yeni kullanıcılar kazandırabilir kullanıcı sayınızı kolayca yükseltebilirsiniz. Birçok hedef kitle filtrelemesi ile sadece uygulamanızla ilgilenen kişilere ulaşın.

Görüntülü Reklamlar

Bazı web siteleri ticari amaç güderek Google reklamlarını kendi sitelerinde gösterir. Bu siteler Google Arama Ağı başlığında toplanır. Reklam verenker, Google Arama Ağı’na katılan tüm web sitelerine uygun şartlarda görsel reklam verebilirler.

Video Reklamlar

Dünyanın en çok video izlenen platformu Youtube üzerinde birbirinden farklı reklam modellerinde reklam verebilir, gerek markanızı gerek potansiyel müşteri sayınızı arttırabilirsiniz.

Remarketing (Yeniden Pazarlama) Reklamları

Web sitenize giriş yapan ziyaretçilere tekrar ulaşabileceğinizi biliyor musunuz? Remarketing reklamları sayesinde yeniden pazarlama stratejisini kullanarak kaçırdığınız potansiyel müşterilerinizi yeniden pazarlayın.

google reklam

Şimdi Mutlu Müşterilerimizden Biri Olmak İçin

Yerinizi Ayırtın

  Adwords Nedir?
  Google AdWords Reklamları genel olarak Arama Ağı Reklamcılığı, Görüntülü Reklam Ağı, Alışveriş Reklamlar (Google Merchant) ve Video (Youtube) Reklam modellerinden oluşan reklam ağı platformudur.
  Neler Yapıyoruz?
  İşletmenizi tam olarak tanıyıp amacınıza uygun reklamlar stratejileri ile kampanyalarınızı hazırlıyor, özel ihtiyaçlarınıza göre piyasa durumunu araştırıp sektör gereksinimlerini inceliyor ve bu şekilde işleme koyuyoruz.
  Hedeflerimiz
  Müşterilerimizin hedeflerine ulaşması için Yatırım Getirilerini (YT) titizlikle analiz eder maximum derecede kazanç ve kar elde edebilmeleri için Edinme Başı Maliyet (EBM) oranlarının kontrolünü eksiksiz sağlarız.

  Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  SMS Hizmeti

  SMS sistemimiz sayesinde birçok işlem sonrası tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu sayede hizmetinizi oturduğunuz yerden rahatlıkla takip edebilirsiniz.

  Haftalık Raporlama

  AdWords uzmanlarımız reklam hesaplarınıza ait verileri analiz ederek haftalık olarak raporlar. Basit ve anlaşılır bir şekilde sunulan raporları kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

  7 Gün Destek

  7 gün her zaman teknik destek alın. Mesai saatlerinde telefon mesai dışı ticket sistemimiz ile yaşadığınız teknik problemlere anında çözüm bulun.

  Birebir Toplantı

  Google AdWords uzman temsilciniz ile birebir toplantı yaparak reklam hesabınızı daha yakından incele fırsatı yakalayın. Karşılıklı görüşmelerde daha verimli sonuçlar elde edin.

  Özel Müşteri Temsilcisi

  Hizmetiniz hakkında bilgi almak istediğinizde herkese derdinizi anlatmayın. Size özel atanan AdWords reklam temsilcinize ulaşarak kendinizi tanıtmanız yeterli.

  Şeffaf Panel

  Reklam hesaplarınızı yönetirken hiçbir aracı panel kullanmayız. https://adwords.google.com sayfasından giriş yaparak hesabınızı yönetebilirsiniz.

  neden bizi tercih etmelisiniz

  Referanslarımız

  turkcell superonline
  ariş
  demirdokum
  bimsoft
  herbalife
  reklamstore
  paktuz
  zksoftware
  zkteco
  eğitim store
  11870
  sultangazi belediyesi

  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

   captcha