Google Adwords Reklamları

/Google Adwords Reklamları
Google Adwords Reklamları 2019-06-26T11:25:25+00:00

Google Adwords Danışmanlığı

Partners Ajans ile Çalışmanın Avantajları

Uzmanlarımız, Google’nin gerçekleştirdiği uzmanlık sınavlarını başarıyla tamamlayarak deneyimlerini belgelendirmiştir.
Siz de ilk doğru adımı atarak deneyimlerimizle tanışın!

HEMEN REKLEM VER

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

SMS sistemimiz sayesinde birçok işlem sonrası tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu sayede hizmetinizi oturduğunuz yerden rahatlıkla takip edebilirsiniz.

AdWords uzmanlarımız reklam hesaplarınıza ait verileri analiz ederek haftalık olarak raporlar. Basit ve anlaşılır bir şekilde sunulan raporları kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

7 gün her zaman teknik destek alın. Mesai saatlerinde telefon mesai dışı ticket sistemimiz ile yaşadığınız teknik problemlere anında çözüm bulun.

Google AdWords uzman temsilciniz ile birebir toplantı yaparak reklam hesabınızı daha yakından incele fırsatı yakalayın. Karşılıklı görüşmelerde daha verimli sonuçlar elde edin.

Hizmetiniz hakkında bilgi almak istediğinizde herkese derdinizi anlatmayın. Size özel atanan AdWords reklam temsilcinize ulaşarak kendinizi tanıtmanız yeterli.

Reklam hesaplarınızı yönetirken hiçbir aracı panel kullanmayız. https://adwords.google.com sayfasından giriş yaparak hesabınızı yönetebilirsiniz.

Şimdi Mutlu Müşterilerimizden Biri Olmak İçin Yerinizi Ayırtın!

Fill in the form, our customer representative will return to you the same day.

Google AdWords Reklamları

Google AdWords, ürün veya hizmetlerinizin daha çok kullanıcı tarafından tanınmasını sağlayan reklam sistemidir. AdWords, Google’da yeni hedef kitleleri hedeflemenize yardımcı olur. İstediğiniz sonuçları alana kadar reklamlarınızı özelleştirebilir, düzenleyebilir ve bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Çeşitli reklam biçimleri görüntüleyebilir, hatta reklamlarınızda belirli dilleri ve coğrafi konumları hedefleyebilirsiniz.

Reklam Maliyeti Nasıl Hesaplanır?

Google AdWords günümüzde binlerce şirket tarafından maliyet verimliliği yüksek bir şekilde yeni müşteriler kazanmak için kullanılmaktadır. AdWords anahtar sözcükleri belirli bir ürün veya hizmet hakkında bilgi arayan web kullanıcılarını doğru bir şekilde hedefler ve tam da bu kullanıcıların istediği reklamları gösterir. Anılan program, tıklama başı maliyet (TBM) üzerinden fiyatlandırma esasına dayandığı için, reklam verenler sadece bir reklam tıklandığı zaman ödeme yaparlar.

Ölçülebilir Değer

Minimum harcama şartı veya süre taahhüdü söz konusu değildir. Üstelik, tıklama başı maliyet seçeneğiyle, yalnızca reklamlarınıza tıklanırsa sizden ücret alınır. Bu durum, bütçenizin her kuruşunun yeni potansiyel müşteriler kazanmak için harcandığı anlamına gelmektedir. Yapılan harcamalarınızın tam olarak analizi internet reklamları dışında alabileceğiniz başka bir reklam platformu olmadığını hatırlatmak isteriz.

Üstünlükleri Nelerdir?

Adwords reklamlarını diğer mecralardan ayıran en üstün özellikler şunlardır:

  • Sadece reklamınıza ilgi duyan ve sitenizi ziyaret edenlere ücret ödersiniz.
  • Küçük reklam bütçeleri ile de reklam verebilirsiniz.
  • Reklamlarıınızın verimini detaylı olarak ölçümleyebilirsiniz.

Son Yazılar

Reklam Ver
WhatsApp