Local Seach Optimization Services

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya kısa sürede birçok kişi ile etkileşime geçmede ki en kullanışlı platformdur. Hiç ummadığınız anda milyonlarca kişiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya, günümüzün en yaygın iletişim aracıdır. Artık insanlar sosyal medya üzerinden grup oluşturuyor, etkinlik düzenliyor ve özel anılarını paylaşıyor. Bu sayede kısa sürede birçok kişiye rahatlıkla ulaşılabiliyor. Peki işletmeler bu mecrada ne yapabilir ? Nasıl markanızı sosyal medya aracılığı ile popüler hale getirebilirsiniz ?

Birçok işletme sosyal medya aracılığı ile milyarlarca kira verdikleri showroom mağazalarından daha çok satış yapıyor. Bunu incelemek istediğimizde altında birçok sebep bulabiliriz. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta sosyal medyayı ne kadar verimli kullanmanın yanı sıra doğan verileri en iyi şekilde yorumlamaktır.

Sosyal Medya ekibimiz işletmenizi sosyal medyada en tanınır hale getirmek için birçok teknik geliştirmiş ve tüm müşterilere bu deneyimleri paylaşmaktadır. Firmajans, birçok reklam hesabı yöneterek olumlu olumsuz birçok sonuç elde etmiştir. Olumlu sonuçlar gurur kaynağımız olurken olumsuzlar deneyim katmıştır. Sunacağım tüm çözüm yollarına bu tecrübeler değer katar.

1,366

Milyar Facebook Kullanıcısı

343

Milyon Google+ Hesabı

300

Milyon İnstagram Hesabı

284

Milyon Twitter Kullanıcısı

Effective Local SEO Solutions

Görüldüğü üzere neredeyse dünyanın büyük bir bölümü sosyal medya kullanıyor ve burada vakit geçiriyorlar. Sosyal medyanın en başında yer alan Facebook en çok tercih edilen sosyal platformu. Biz de sosyal medya pazarı olarak genellikle Facebook'u tercih ediyoruz. Yaptığımız çalışmalar neticesinde satış ve pazarlama odaklı en çok geri dönüşü olan sosyal medya platformu Facebook olmuştur.

Sosyal Medyanın bir diğer avantajı diğer reklam kanallarından daha ucuz maliyetli olmasıdır. Facebook reklamlarında hem gösterim hemde beğeni başına olmak üzere 2 farklı faturalandırma seçilebiliyor. Bir Facebook beğenisinin ortalama 0,10 kuruşlarda olduğunu söyleyebiliriz. Tabi bu oran sektörün rekabetine ve anlık tekliflere göre değişiklik göstermektedir.

Effective Web Development Solutions
 

Ücretsiz Sosyal Medya Teklifi Alın

Aşağıda ki bilgileri doğru bir şekilde doldurun, müşteri temsilcimiz kısa süre içerisinde dönüş yapacaktır.

Get the best out of your online marketing budget and make you stay ahead of your competitors.

Müşteri Yorumları

Tüm Yorumlar