SEO Danışmanlığı

SEO, uzun vade de düşük maliyetler harcayarak sürekli yeni müşteriler kazandırır, karlı satışlar ve yüksek ziyaretçi imkanı sunar. SEO danışmanlığı hizmetimiz tam bu sırada devreye girerek müşteri portföyünüzü geliştirmenize katkı sağlar.
Fields marked with an * are required

Kurumsal SEO Danışmanlığı Alarak Gelirinizi Hemen 2 Katına Çıkarın !

Yükselme Garantili

Firmajans olarak Kurumsal SEO Danışmanlığı hizmeti verdiğimiz tüm kobi ve işletmelerin alınan danışmanlık hizmetlerini garanti kapsamında sunmaktayız.

%100 Doğal SEO

SEO çalışmalarının etkili olabilmesi için en önemli kriterlerden biri yapılan işlemlerin doğal olmasıdır. Firmajans, hiçbir SEO Danışmanlığı sağladığı müşteriye hazır paket sunmaz.

Para İadesi

SEO bilindiği üzere kesinlik oluşturmayan bir hizmettir. Ancak bildiğimiz farklı olduğunu düşünerek sıralamalarda yükselmemeniz durumunda paranızı iade ediyoruz.

Hatırlatma: SEO kısaca Search Engine Optimization kelimelerinin baş harflerinin birleşiminden oluşmaktadır. Genel amacı ise Google aramalarında organik olarak üst sırada yer almaktır. Günümüz gereği SEO Danışmanlıkları farklı şekillerde sunulmakta ve pazarlanmaktadır. Eğer sizde bir SEO Hizmeti satın almak istiyorsanız çalışacağınız firmayı iyi seçmelisiniz. Lakin bu sektör birçok dolandırıcıların pençesinde ekmek kapısı haline gelmiştir.

Sosyal Medya Desteği
SEO çalışmalarımızın tamamı sosyal medya aracılığı ile desteklenerek daha kalıcı hale getirilmektedir. Facebook, Twitter, Google+ gibi dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarında web sitenizin popülerliğini yükseltiyoruz. İnternet reklam platformu sayesinde takipçi sayınızı gerçek anlamda yükselterek gündemde olmanızı sağlıyoruz.

SEO Danışmanlığı Hizmetimizde Dikkat Ettiğimiz Unsurlar

18%

Off-Page SEO

18%

On-Page SEO

26%

Sosyal Medya

38%

Paravan Oluşumu

Hedef Kelime

En önemli SEO unsurlarından biri hedef anahtar kelime belirlemedir. Uzman SEO ekibimiz, sektörünüzü sizin için araştırıp en uygun anahtar kelimeleri oluşturuyor.

SEO Raporları

Sizlere detaylı olarak SEO çalışmalarının web sitenize katmış olduğu performans değerlendirme raporu sunmanın yanı sıra, anahtar kelimelerinizden aldığınız ziyaretçiye kadar herşeyi raporluyoruz.

Ücretsiz SEO Teklifi Alın

Aşağıda ki bilgileri doğru bir şekilde doldurun, müşteri temsilcimiz kısa süre içerisinde dönüş yapacaktır.

Uzman SEO ekibimiz ile tanışmak için sizleri ofisimize bekliyoruz.

Müşteri Yorumları

Tüm Yorumlar