Marka Tescil Belgesi

1944 0

Firmajans Marka Tescil Belgesi

Türk Patent Enstitüsü’ne yapılan Marka Tesciline ilişkin başvuru neticesinde Markaların Korunması Hakkında 556 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye göre 25/10/2013 tarihinde itibaren 10 yıl müddetle tescil edilmiştir.

Firmajans Marka Tescil Belgesi

Firmajans, Google AdWords internet reklamcılığı platformunda profesyonel anlamda hizmet veren ajans çatısı altında ticari faaliyetlerini sürdüren bir kuruluştur.

Sunduğumuz hizmetlerin farklı kişi yada kuruluşlarca kullanımının önüne geçilebilmesi için ihtiyaç duyulan hukuksal korumanın sağlanması bir gereklilik olmuştur.

Markaların korunmasına ilişkin esasları, kuralları ve şartları belirleyerek, hukuka uygun olarak tescil edilen markaların korunmasını sağlamak amacıyla 556 sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname 25.10.2013 tarih ve 86830 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğü girmiştir.

Firmajans Blog Yazılarını Takip Etmek İster Misiniz? Ücretsiz Abone Olmak İçin Tıklayın.

Marka Tescil Belgesi
5

Marka Tescil

Türk Patent Enstitüsü’ne yapılan Marka Tesciline ilişkin başvuru neticesinde Markaların Korunması Hakkında 556 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye göre 25/10/2013 tarihinde itibaren 10 yıl müddetle tescil edilmiştir.

Gönderiliyor
Ziyaretçi Oyları
5 (1 Oy)

    Yorum Gönder