Kurumsal Mail Hosting

Siz değerli müşterilerimizin email kullanımlarının ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Kurumsal işletme ve kobilere özel kurumsal mail hosting hizmeti ile artık hiçbir gönderiniz asla spama düşmeyecek. Gereksizler klasöründen sonsuza kadar kurtulun.

Kurumsal mail hosting, web hosting hizmetinden farklı olarak sadece mail gönderim amacıyla hazırlanmış birden fazla sunucunun birleşmesinden oluşan bir bulut teknoloji hizmetidir. Bu sunucular birbirini tamamladıkları için kesinti riski oranı %0'dır.

Eposta kutunuzu kontrol etmek için hiçbir uygulamaya gereksinim duymazsınız. Tüm mobil ve tablet cihazlara uyumlu (Responsive) mail paneli sayesinde epostalarınızı sahip olduğunuz herhangi bir cihazla dünyanın neresinde olursanız olun anında kontrol edebilir işlerinize aksatmadan devam edebilirsiniz.

Gönderileriniz karşı tarafa kesin olarak iletilir, spam veya gereksiz klasörlere düşmekten korkmazsınız.
Mail panelinde yer alan renk özelliği sayesinde maillerinizi önem derecesine göre rahatlıkla listeyebilirsiniz.

5GB ve 30GB seçenekleri ile yüksek kapasiteli maillerinizi rahatlıkla depolayabilirsiniz. State-Of-The-Art teknolojisi sayesinde mailleriniz %100 güvende.

Kolay Kullanımlı Mail Arayüzü

Kullanıcı dostu mail arayüzü sayesinde mallerinizi rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Tek pencereden birçok alana ulaşarak sayfalar arasında kaybolmazsınız. Renk atamaları ile mailleri birbirinden kolayca ayırabilirsiniz.

Yüksek Kapasiteli Depolama

5GB ve 30GB olmak üzere iki farklı opsiyonda depolama alanına sahiptir. İşletmeniz için en uygun seçimi yaparak eşsiz bir kurumsal mail hizmeti deneyimi yaşayın.

%100 Erişilebilirlik

Web siteniz kapalı olsa bile mail alışverişleriniz devam edecek. Mail sunucularımız cloud teknolojisi ile birden fazla sunucu ile birleştirilerek kesintisiz mail hosting hizmetini sizlere sunuyor. 

AntiSpam Filtre

Son derece geliştirilmiş anti-spam filtresi sayesinde gelen kutunuz virüslerden korunur. Kötü amaçlı gönderilen yazılım ve virüsler anında tespit edilerek engellenir. Size sadece işinizle ilgilenirsiniz.

Email sunucularımız yurt dışı lokasyonda barındırılıp en güncel yazılımlar ile kontrol edilmektedir.

Gözden kaçan bir email size beklenmedik zararlar verebilir. Aylık 2.99 TL'den başlayan fiyatlar ile sizde kurumsal mail hosting alt yapısına sahip olun.

Ücretsiz Kurumsal Mail Hosting Teklifi Alın

Aşağıda ki bilgiler eksiksiz doldurun, müşteri temsilcimiz kısa sürede içerisinde dönüş yapacaktır.

Zaman kaybetmeden şimdi iletişime geçin. Kurumsal mail hosting deneyimine hemen başlayın.

Müşteri Yorumları

Tüm Yorumlar