Google Partners Rozeti

1398 0

Google Partners Tarihi

2013 yılı son çeyreğinde beklenmedik bir şekilde Partners çağını ortaya çıkaran Google, AdWords reklamcılık sektörüne ne kadar değer verdiğini tüm dünyaya göstermiş oldu. O günden itibaren birçok Google Reklam firmanın profili güncellendi ve sertifikalı iş ortağı olabilmek için sadece Google Sınavlarını geçmenin yeterli olmayacağını duyurdu.

Sınavlara ücretsiz olarak katılma hakkı sunan Google, başarısız sonuçlanan sınavlar için tekrar edilebilme özelliği ile sürekliliği sağlamayı başardı. Yani girilen sınavlardan başarısız olursanız 1 hafta sonra şansınız tekrar deneyebiliyorsunuz. Keşke üniversite sınavları da bu şekilde olsa değil mi ?

Firmajans olarak hizmet verdiğimiz Google İnternet Reklamcılığı alanında yapılan köklü güncelleme sonrası partners hesabımızı oluşturarak tüm sertifikasyonlarda başarılı sonuçlar alarak kalitemizi belgeledik.

Sizlerde Google İnternet Reklamları hakkında kalifiyenizi belgelemek isterseniz daha fazla zaman kaybetmeden şansınızı deneyin.

Partners rozetimizi aşağıdan doğrulayabilirsiniz.

Firmajans Blog Yazılarını Takip Etmek İster Misiniz? Ücretsiz Abone Olmak İçin Tıklayın.

Google Partners Rozeti
5

Google Partners Rozet

2013 yılı son çeyreğinde beklenmedik bir şekilde Partners çağını ortaya çıkaran Google, AdWords reklamcılık sektörüne ne kadar değer verdiğini tüm dünyaya göstermiş oldu. O günden itibaren birçok Google Reklam firmanın profili güncellendi ve sertifikalı iş ortağı olabilmek için sadece Google Sınavlarını geçmenin yeterli olmayacağını duyurdu.

Gönderiliyor
Ziyaretçi Oyları
5 (1 Oy)

    Yorum Gönder