İhtiyacınız olan herşeyi sunan bir Firmajans

Google AdWords Reklamları ve web tasarımı gibi dijital medya pazarında sunduğumuz hizmetlerin kalitesinden ve sonrasında aldığımız feedback(geribildirim)ler bu konuda ne kadar iyi olduğumuzu ortaya koymaktadır.

Sosyal Medya Reklamları

Müşteriler sosyal medya aracılığı ile birçok marka ile birebir etkileşimdedir. Bu platform doğru bir şekilde kullanıldığında işinize önemli başarılar getirebilir.

SEO Danışmanlığı

İnternet alanında Arama Motoru Optimizasyonu önemli bir esastır. Sunduğumuz SEO stratejileri sayesinde arama motorlarında üst sıralarda yer alabilirsiniz.

Web Tasarımı

Tüm elektronik cihazlara %100 uyumlu, Google SEO alt yapısına sahip, kod bilgisi gerektirmeden güncellenebilen bir web sitesi hayal edin.

Kurumsal Web Hosting

Kobi ve işletmere özel %99.9 uptime garantili, Türkiye / İSTANBUL datacenter lokasyonlu mükemmel koruma ve yüksek güvenlikli sunucularımız ile dünyaya açılın.

Google AdWords Reklamları

Sadece tıklandığında para ödeyeceğiniz, işinize göre uyarlanabilen, dünyanın en çok kullanılan internet reklam platformu Google AdWords Reklamları

Alan Adı Hizmeti

Yüzlerce uzantılı alan adını uygun fiyatlara satın alın. Yeni uzantılar hakkında da ücretsiz olarak ön sipariş verin popüler alan adlarını ilk siz kayıt edin.

Kurumsal Kimlik

Hayallerinizi gerçekleştirmenin en önemli unsurlarından bir tanesi kurumsal kimliktir. Kurumsal kimliğiniz ne kadar iyiyse müşterileriniz sizi o kadar iyi görür.

Kurumsal Mail Hosting

Gönderdiğiniz epostalar spama mı düşüyor ? Hergün gereksiz mailleri temizlemekten sıkıldınız mı ? Kurumsal Mail Hosting hizmeti tam size göre bir hizmet.

İtibar Yönetimi

İnsanlar geçmişinizi artık göremeyecek. Tüm Google aramalarından geçmişinizi temizleyin, güne yeni bir gelecek ile devam edin.

Yerel SEO Stratejileri

Bulunduğunuz bölgede ki aramalarda en ön sıralarda yer alın. Rakiplerinizi geride bırakın.

Google Haritada Reklam

Reklamlarınızı Google Haritalarda aramalarında yayınlayabileceğinizi biliyor muydunuz?

Alan Adı Ön Siparişi

Piyasaya yeni çıkan alan adlarından popüler olabileceğini düşündüğünü ön siparişe al.

Hosting Hizmeti

Sadece kobi ve işletmelere özel web hosting hizmetlerimiz hakkında bilg almak için bize ulaşın.

Geliştirilebilir Web Tasarımı

Tüm mobil cihazlara uyumlu admin panel aracılığıyla güncellenebilir web tasarımı hizmetimizi inceleyin.

Profesyonel Mail Hosting

Spam iletileri tarihe bırakın, %100 erişilebilir, tüm cihazlarla senkronize çalışabilen mail hosting.

Etkin Sonuçlar Üretmek için Tecrübelerimize Güvenin

Firmajans sunduğu her hizmette müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Ekip olarak biliriz ki iyi hizmet iyi sonuçlar doğurur. Müşterilerimiz bizden memnun kaldıkça işimize daha iyi adapte olmaktayız.

+90 (212) 222 20 29

Bizimle her konuda destek almak için iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bize Yazın

Tüm teklif, şikayet veya önerilerinizi info@firmajans.com.tr adresine iletin.

Takip Edin

Yeni oluşan kampanyalar, duyuru ve promosyonlar için bizi takip edin.

Google AdWords Reklamları başta olmak üzere geliştirilebilir ve güncellenebilir web tasarımı alt yapıları, sadece kobi ve işletmelere özel kurumsal hosting hizmeti, arama motoru sorgularında ön sıralarda yer alabilmek için sunduğumuz seo danışmanlığı, işletmenizi sosyal medyada etkili bir noktaya getirebilmek için sosyal medya danışmanlığı, birçok uzantıda satın alabileceğiniz alan adı hizmeti, yeni oluşan projeleriniz ve işletmeleriniz için kurumsal kimlik alt yapısı, email gönderilerinde sorun yaşamamanız için geliştirdiğimiz kurumsal mail hosting hizmeti ve internette geçmiş verilerinize ulaşılmaması için gereksinim duyduğunuz Google itibar hizmeti sunmaktayız.

Müşteri Yorumları

Tüm Yorumlar