Google Adwords Türkiye

1132 0

Google Adwords Türkiye sayesinde arama yapan müşterilerin karşına daha sık çıkmaya ne dersiniz? Hem de yalnızca web sitenize doğrudan yönlendirilen tıklamalar ve işletmeye doğrudan açılan telefon aramaları için ödeme yaparsınız. Yani Google Türkiye’de boşa para ödemek yok! Daha fazla bilgi almak isterseniz 0850 390 20 60 hatlı telefon numarasını hafta için sabah 9 ile akşam 18 arasında arayabilirsiniz.

Google Adwords Türkiye Sayesinde Kullanıcılarınızla Yakın Olun!

Google Adwords ile kullanıcılarınıza sunduğunuz ürünlerin hangilerinin görüntülendiğini tespit edebilirsiniz. Potansiyel müşteriler aradıkları ürün ve hizmetler için Google’a danışırlar. Bu ne yemek yesem, bu gün nereye gitsem, hangi çantayı satın alsam gibi soruların cevabını müşteriler arama motorlarında aratır. Bu da restaurantlar, tur hizmeti veren şirketler çantacılar ve aklınıza gelen bütün sektörler için para kazanma ve tanıtım yapma imkanı anlamına gelir.

Müşterilerin hangi aracı kullandıkları önemli değil. İsterseler cep telefonlarından bakıyor olsunlar, isterseler tabletlerini ya da bilgisayarlarını kullanıyor olsunlar, fark etmez. İşinize yarayacak bilgiyi elde ederek kullanıcılara daha yakın olabilirsiniz!

Google Adwords Türkiye Sayesinde Siteniz için Değerli Sonuçları Elde Ederek Gelişin

Google Adwords sayesinde sitenizi geliştirmenize, iyileştirmenize, siteden daha çok dönüşüm almanıza yardımcı olacak bilgilere sahip olabilirsiniz. Bu bilgilerden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • İşletmenizi ziyaret eden kişilerin sayısını anında öğrenebilirsiniz.
  • Bu kişilerin sizi daha çok ziyaret etmesini mi istiyorsunuz? İşletmenizin haritada bulunması özelliğini aktive edin!
  • Telefonla daha fazla arama almak müşteri sayınızın artmasını sağlar. Bunun için telefon numaranızı ön plana çıkartan reklamlar kullanmanız tercih edilir. Arama butonları işletmeye gelen aramaları artırmanın en basit ve etkili yöntemlerinden bir tanesidir.
  • Web sitenize daha fazla ziyaretçi çekerek karınızı artırabilirsiniz! Dijital reklamlar sayesinde online satışlarınızı artırın. Hangi türde işletmeniz varsa, posta listenizi büyütün, rezervasyon kısmını daha dikkat çekici bir hale getirin, göreceksiniz daha fazla insan size ulaşacak.

Google Adwords Türkiye ile Uygun Bütçeyle Reklam Verebilirsiniz

Bütçenizin ne olduğu fark etmeksizin, Google Ads’de reklam verebileceğinizi biliyor muydunuz? Hem de dilerseniz aylık ödeme sınırı belirleyerek, fazladan harcama yapmanın önüne geçebilirsiniz. Dilerseniz yaptığınız harcamaları dilediğiniz zaman durdurabilirsiniz. Bütçe düzenleme özelliği sayesinde, dilerseniz reklam için yaptığınız harcamaları büyütebilir dilerseniz reklam ödeme miktarını daha alt sınıra çekebilirsiniz.

Firmajans Blog Yazılarını Takip Etmek İster Misiniz? Ücretsiz Abone Olmak İçin Tıklayın.

Google AdWords Araçları Şirketiniz için En İyi Kararları Vermenizi Sağlar

Bu kararı vermek için en sağlıklı veri yine Google Adwords araçları olacaktır. İlk önce reklam için ne kada yatırım yaptığınızı hesaplarsınız. Daha sonra bu reklamdan elde ettiğiniz karı belirlersiniz. Diyelim 1 TL yatırım yaptınız ve 10 TL dönüşüm yapmayı başardınız. O halde koyduğunuz paradan 10 kat fazlasını kazanmaya devam etmek istersiniz. Bunun için de reklam için verdiğiniz yatırımları artırmak isterseniz.

Gördüğünüz gibi Google Adwords bir işletme için son derece kritik bir kararın, sayısal verilere dayanarak, sağlam bir zeminde verilmesine olanak sağlıyor. Üstüne bir de karı inanılmaz derece katlıyor!

Doğru Müşterileri Kendinize Çekmek İstiyorsanız Adres Google AdWords

Reklamlarınızı yaptınız. Şimdi sırada bu reklamları doğru ve alakalı insanların görmesini sağlamak. Reklamlarınızın tıklanma alması mükemmeldir. Bu sizin rakiplerinizden bir adım öne geçerek üst sıralarda yer almanızı sağlayarak, aradaki farkı açmanızı sağlar. Fakat ne var ki her reklamı tıklayan kişiden geri dönüşüm almak mümkün değildir. Bunun için doğru kişileri kendinize çekmeniz gerekir. Örnek vermek gerekirse, vegan bir insanın döner alması oldukça düşük bir ihtimaldir. Google Türkiye Ofisi sizin için bu sorunu çözebilir!

5

Google Adwords Türkiye

Google Adwords Türkiye sayesinde arama yapan müşterilerin karşına daha sık çıkmaya ne dersiniz? Hem de yalnızca web sitenize doğrudan yönlendirilen tıklamalar ve işletmeye doğrudan açılan telefon aramaları için ödeme yaparsınız.

Gönderiliyor
Ziyaretçi Oyları
5 (1 Oy)

    Yorum Gönder