AdWords Geri Ödeme Nasıl Yapılır?

2148 0

Google AdWords reklam hayalimiz bazen umduğumuz gibi sonuçlanmayabilir. Bazen politika bazen kredi kartı problemleri yüzünden Google AdWords reklam hesabınız askıya alınabilir. Askı öncesi eğer hesabınıza ödeme yaptıysanız ödemem içeride kaldı diye korkmayın. Çünkü Google bu konuda son teknoloji alt yapısı sayesinde haklarınızı daima korumaktadır.

Bu yazımızda içeride ödemesi kalan ve geri iade almak isteyen Google AdWords hesap sahiplerinin yapması gerekenleri adım adım açıklayacağım.

Öncelikle sağ üst tarafta bulunan çark simgesine tıklayarak açılan menüden Hesap Ayarlarına tıklayalım.

Karşımıza gelen sayfanın en altında yer alan Bu hesabı iptal et linkine tıklayalım.

Firmajans Blog Yazılarını Takip Etmek İster Misiniz? Ücretsiz Abone Olmak İçin Tıklayın.

Karşımıza gelen ekranda bazı bilgiler yer almaktadır. Bu bilgileri dikkatlice okumanızı tavsiye ederim. Kafanızda soru işareti kalmasın.

Son olarak Hesabımı iptal et butonuna basarak işlemimizi tamamlıyoruz.

NOT : Eğer Hesap Ayarları sekmesine girdikten sonra Hesap İptali ile ilgili herhangi bir bilgi yoksa hesabınıza Yönetici atamanız gerekir. Yönetici yetkisi bulunmayan bir hesabın iptali malesef sağlanamamaktadır.

AdWords Geri Ödeme Nasıl Yapılır ?
5

AdWords Geri Ödeme

Google AdWords reklam hayalimiz bazen umduğumuz gibi sonuçlanmayabilir. Bazen politika bazen kredi kartı problemleri yüzünden Google AdWords reklam hesabınız askıya alınabilir. Askı öncesi eğer hesabınıza ödeme yaptıysanız ödemem içeride kaldı diye korkmayın. Çünkü Google bu konuda son teknoloji alt yapısı sayesinde haklarınızı daima korumaktadır.

Gönderiliyor
Ziyaretçi Oyları
5 (1 Oy)

    Yorum Gönder