Facebook Reklamları

Aylık 2 Milyar ziyaretçisi ile dünyanın en büyük sosyal ağında reklam vererek yeni müşterilere açılmak için beklediğiniz her anın size yeni bir müşteri kaybı yaşattığının farkında mısınız?

Fields marked with an * are required

Facebook Reklamları Nedir?

Günümüzde önemli sosyal paylaşım ağlarından biri olan Facebook en çok kullanılan sosyla ağlardan biridir. Arkadaşlarınızı bulmak için facebook kullanabilir, paylaşımlar yaparak video ya da fotoğraf paylaşabilirsiniz. Son dönemlerde birçok kişi facebook’da sayfa ve grup açarak ulaşmak istediği kitlelere erişmektedirler. Burada ki paylaşımların ya da takiplerin artması da sayfanın güvenirliğini ve hedefe ulaşması konusunda önemli kriter olarak dikkat çekiyor. Bu konuda facebook reklamları hedefinize sağlam adımlarla gitmenizde size yardımcı olacak en önemli noktalardan biridir. Sizde sayfanızda paylaşımda bulunduğunuz video ve fotoğraflarda ki beğeni ve izlenme sayısını fecebook reklamlar sayesinde kolaylıkla artırabilirsiniz. Bunun için güvenilir ve kurumsal hizmet anlayışı içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.Nasıl Facebook Reklamı Verilir?

Sosyal paylaşım platformu olan facebook ile reklam vermek istediğinizde öncelikle hedef kitlenizi belirlemeniz gerekiyor. Hangi bölgelerde ki kullanıcı potansiyeline hitap ediyorsanız, reklam verirken ona uygun seçenekleri tercih etmelisiniz. Farklı fiyat aralıkları ile reklam vereceğiniz bütçeyi belirleyebilir ve kesenize uygun dilediğiniz kitleye facebook reklamlarınızı kolayca gösterebilirsiniz. Firmajans olarak hangi sektörde yer aldığınızı göz önüne alarak hitap ettiğiniz kitleye uygun çalışma yapıp reklamlarınızın doğru kişilere ulaştırılması hedeflenir. Bu kapsamda ki tüm alternatifler değerlendirilip facebook reklamlarından en iyi verimi almanız için kalifiye ve sertifikalı Facebook uzmanlarımız ile hizmet vermekte olup, facebook reklamlarınızdan en iyi dönüşümü elde etmekteyiz.

Hemen Formu Doldurun

Fields marked with an * are required

Hedef Kitlenize Erişin

Marka Bilinirliğini Arttırın

Web Sitenizin Trafiğini Yükseltin

Yeni Satışlar Elde Edin

Müşterilerle İletişime Geçin

Fan veya Beğeni Sayısını Arttırın

Bize Güvenin, Pişman Olmayacaksınız!

Sayfanızı yönetirken daha fazla kişiye hitap etmek istiyor ve paylaşımlarınızın daha çok kişi tarafından görülmesini istiyorsanız, bizimle iletişime geçerek güvenilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hangi sektörde bulunursanız, bulunun Facebook reklamları ile kısa sürede doğru kitleye ulaşabilirsiniz. Güvenilir hizmet anlayışı içerisinde facebook reklamı vermek isterseniz, bize ulaşmanız yeterlidir. Alanında uzman çalışanlarımız ile sizlere birinci sınıf hizmet sunarak ihtiyaçlarınızı en ideal şekilde karşılıyoruz. Sosyal paylaşım platformu facebook ile sizde kısa sürede istediğiniz kitlelere paylaşımlarınızı ulaştırabilirsiniz. Uygun fiyatlı facebook reklam hizmetleri için sizde firmamızdan profesyonel destek için 7/24 iletişime geçebilirsiniz.